Category: Showbiz

Showbiz
“Nuk me pushoi telefoni 3 ditë”/ Alban Skënderaj rrëfen gafën e tij që i ka kushtuar rëndë

“Nuk me pushoi telefoni 3 ditë”/ Alban Skënderaj rrëfen gafën e tij që i ka kushtuar rëndë

Alban Skënderaj, i ftuar në “A Live Night” rikujtoi gjithë momentet kyçe që kanë shënjuar jetën e tij. Mes tyre, këngëtari kujtoi edhe ato më të lezetshmet që ndonëse sot tregohen si situata që të…

Kryesore
“Ti je burrë mashkull që lyen thonjtë”, sherr për Ronela Hajatin mes Agim Doçit dhe Robert Aliajt

“Ti je burrë mashkull që lyen thonjtë”, sherr për Ronela Hajatin mes Agim Doçit dhe Robert Aliajt

Në emisionin “Të Paekspozuarit” është diskutuar për performancën e Ronela Hajatit në Eurovision. Në studio ka patur debate të forta mes Agim Doçit, që ka qenë anëtar jurie dhe ka votuar pro Hajatit dhe Robert…

Kryesore
Enca bëhet rezidente në Dubai: Kam punuar fort, jam bose, por juve mentaliteti i dobët do iu lërë të varfër!

Enca bëhet rezidente në Dubai: Kam punuar fort, jam bose, por juve mentaliteti i dobët do iu lërë të varfër!

Enca Haxhia, ka treguar gjithmonë se i pëlqen udhëtimet në vende të largëta dhe luksoze, teksa vitet e fundit shihet se e viziton shumë shpesh Dubain, ndërsa i referohet si shtëpi e dytë. Këngëtarja që…

Kryesore
Video/ Çfarë ndodhi? Dj Sardi kërcënon me jetë pronarin e lokalit: O plak del i vdekur nga këtu

Video/ Çfarë ndodhi? Dj Sardi kërcënon me jetë pronarin e lokalit: O plak del i vdekur nga këtu

DJ Sardi Shehu ka rënë në kurthin e një kamere të fshehtë të emisionit “Piranjat” i cili kërcënon me jetë pronarin e një lokali. “O plak del i vdekur nga këtu po të them edhe…

Kryesore
Spartak Ngjela çmendet pas Bora Zemanit: Ti je një…

Spartak Ngjela çmendet pas Bora Zemanit: Ti je një…

Spartak Ngjela njihet për suportin e pakursyer që u jep moderatoreve simpatike të ekranit. Një prej tyre është edhe prezantuesja Bora Zemani të cilës avokati i le një sërë shënimesh. “Bora, ti tani je një…

Kryesore
“Kisha momente intime me Sesilia Plasarin edhe pse isha i martuar”, Frederik Ndoci shokon me deklaratën bombë

“Kisha momente intime me Sesilia Plasarin edhe pse isha i martuar”, Frederik Ndoci shokon me deklaratën bombë

Artisti i mirënjohur Frederik Ndoci, ka qenë së fundmi i ftuar përballe moderatores Ester Bylyku në emisionin ‘Glamour Zone’, ku si asnjëherë mëparë ka folur për marrëdhënien e tij me aktoren Sesilia Plasari. Frederiku dhe…

Kryesore
“Ndalo shpifjet, ose do ta bëj ndryshe”/Avokati i Bleona Qeretit paralajmëron Evi Kokalarin për përplasjen e fortë

“Ndalo shpifjet, ose do ta bëj ndryshe”/Avokati i Bleona Qeretit paralajmëron Evi Kokalarin për përplasjen e fortë

Avokati i Bleona Qeretit, Marc. E. Kasowitz i ka dërguar një letër Evi Kokalarit ku e paralajmëron të ndalë shpifjet në drejtim të klientes së tij. Kasowitz shkruan se ndaj Bleona Qeretit janë bërë deklarata…

Kryesore
Pësoi aksident dhe bëri makinën copash, reagon për herë të parë Armina Mevlani, zbulon si është gjendja e saj shëndetësore

Pësoi aksident dhe bëri makinën copash, reagon për herë të parë Armina Mevlani, zbulon si është gjendja e saj shëndetësore

Mbrëmjen e djeshme në rrjet qarkulloi një lajm ku thuhej se blogerja Armina Mevlani ka pësuar një aksident në kryeqytet. Sipas informacioneve që qarkulluan nëpër media të ndryshme, u raportua se aksidenti kishte ndodhur në…

Kryesore
“Enver Hoxha ishte gay”/ Grimieri homoseksual trazon rrjetin me deklaratën e tij

“Enver Hoxha ishte gay”/ Grimieri homoseksual trazon rrjetin me deklaratën e tij

Grimieri Dario Doka ka shkaktuar goxha zhurmë në publik për faktin se e ka pranuar hapur orientimin e tij seksual dhe pasionin që ka për make up-in.  Gjatë ditës së sotme ai ka qënë në…

Kryesore
“Fëmijën ia morën qendrat sociale”/ Këngëtari i njohur shqiptar mbron Elsa Lilën: Ju që shani e dini çfarë ka hequr ajo

“Fëmijën ia morën qendrat sociale”/ Këngëtari i njohur shqiptar mbron Elsa Lilën: Ju që shani e dini çfarë ka hequr ajo

Kantautori Gjergj Leka i konsideron të turpshme të gjitha reagimet që janë bërë në vendin tonë për arrestimin e këngëtares Elsa Lila në Itali, e cila akuzohet si pjesë e një grupi të trafikimit të…