VIDEO/Rama tallet me gruan në Ndroq në sy të burrit: Demin do ta sjellim për lopën jo për ty, banorja: Le ta marr Covidin prej teje

Kryeministri Edi Rama, së bashku me kryebashkiakun Erion Veliaj dhe ministrin e Rindërtimit Arben Ahmetaj inspektuan sot punimet në “Lagjen e Re” në Ndroq.  Gjatë inspektimit kryeministri Rama nuk ka anashkaluar edhe batutat me një…