Category: Agora Video

Agora Video
“I them mos gabo”/ Berisha paralajmëron Ramën: Më çoi dikush një mesazh dhe më thoshte se…

“I them mos gabo”/ Berisha paralajmëron Ramën: Më çoi dikush një mesazh dhe më thoshte se…

Ish-kryeministri Sali Berisha paralajmëroi Edi Ramën që të mos gabojë me integrimin e Shqipërisë në BE, pasi interesi i shqiptarëve është vetëm orientimi perëndimor. Nga Shkodra, Berisha akuzoi Ramën se ka gjetur disa mënyrë për…

Agora Video
Ambasadori rus në OKB: Ja kur do të ndalet sulmi ndaj Ukrainës

Ambasadori rus në OKB: Ja kur do të ndalet sulmi ndaj Ukrainës

Një ditë pasi Franca dhe Meksika thanë se do të kërkonin miratimin e Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara për një rezolutë humanitare për Ukrainën, ambasadori rus zbuloi se Moska po dorëzonte rezolutën e…

Agora Video
“Tahiri meriton çdo lëvdatë”, Rama: Është vetëm i pari(VIDEO)

“Tahiri meriton çdo lëvdatë”, Rama: Është vetëm i pari(VIDEO)

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka reaguar lidhur me vendimin e gjykatës, për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Ndërsa publikon një video deklaratë të Kryeministrit Rama gjatë kohës që Tahiri ishte ministër,…

Agora Video
(VIDEO) PD zbardh planin “e fshehtë”: Si u strehua Berisha te partia e Metës

(VIDEO) PD zbardh planin “e fshehtë”: Si u strehua Berisha te partia e Metës

Partia Demokratike shprehet se Shqipëria duhet të ndahet nga politika e vjetër. Në një reagim, PD shkruan se demokratët e kanë kuptuar se Sali Berisha dhe Ilir Meta po i përdorin, prandaj çdo ditë demokratët…

Artan Hoxha publikon videon e ekzekutimit të Ergys Dashit në Ekuador: Tregohet e qartë e gjithë skena e krimit dhe sulmi ndaj vrasësit

Ergys Dashi u ekzekutua mbrëmjen e së shtunës në  Guayaquil të Ekuadorit me një plumb në kokë. Autori, i cili mbante në dorë një buqetë me lule, vjen me vrap në drejtim të tryezës ku…

Agora Video
“Nuk mund t’i rezistoj dot…”, Presidenti Meta ia merr këngës në Shkodër, publikohet videoja që po qarkullon në rrjet (VIDEO)

“Nuk mund t’i rezistoj dot…”, Presidenti Meta ia merr këngës në Shkodër, publikohet videoja që po qarkullon në rrjet (VIDEO)

Pas shpalljes së datës zyrtare të zgjedhjeve të pjesshme lokale, në 6 mars të këtij viti, presidenti Ilir Meta ka vizituar qytetin e Shkodrës ku ka takuar edhe këngëtarin e njohur Bujar Qamilin dhe nuk…

Agora Video
“E paç haram Sali Berisha”/Tropojania thirrje ish-kryeminstrit: Mblidh burracakët që i ke vënë në sulm kundër meje(VIDEO)

“E paç haram Sali Berisha”/Tropojania thirrje ish-kryeminstrit: Mblidh burracakët që i ke vënë në sulm kundër meje(VIDEO)

Një nga aktivistet e Lëvizjes Demokratike të Gruas në radhët e Partisë Demokratike gjatë takimit me kryedemokratin Basha i ka bërë thirrje Berishës që të mbledhë njerëzit që ai ka lëshuar në sulm ndaj saj.…