Tag: gabriel escobar

Kronikë
(VIDEO) Protesta e Sali Berishës për selinë e PD/ Reagon ashpër zyrtari i lartë amerikan Gabriel Escobar

(VIDEO) Protesta e Sali Berishës për selinë e PD/ Reagon ashpër zyrtari i lartë amerikan Gabriel Escobar

Zëvendës ndihmës Sekretari i Shtetit për Evropën Jugore dhe Qendrore, Gabriel Escobar dënoi dhunën e fundjavës në Partinë Demokratike të Shqipërisë dhe tha se ajo nuk mund të jetë mjet për marrjen nën kontroll të…

Kryesore
Skandal/Zëvendëssekretari i Shtetit për Ballkanin, Gabriel Escobar nderon me grushtin komunist ambasadoren e Shqipërisë në SHBA

Skandal/Zëvendëssekretari i Shtetit për Ballkanin, Gabriel Escobar nderon me grushtin komunist ambasadoren e Shqipërisë në SHBA

Zëvendëssekretari i Shtetit për Çështjet e Evropës dhe Euro-Azisë, Gabriel Escobar gjatë një vizite në ambasadën shqiptare në SHBA ka nderuar me grushtin komunist ambasadoren shqiptare, Floreta Faber. Kjo vërehet nga vetë fotot e shpërndara…