Tag: spartak ngjela

Kryesore
Spartak Ngjela paralajmëron tërmet në qeveri: Do ketë arrestime, duken shenjat që…

Spartak Ngjela paralajmëron tërmet në qeveri: Do ketë arrestime, duken shenjat që…

SPAK ka nisur goditjet në politikë. Lefter Koka, ish-deputeti socialist që dorëzoi mandatin pas zgjedhjeve të 25 prillit akuzohet për tre vepra penale, shpërdorim detyre, korrupsion dhe pastrim parash. Avokati i njohur Spartak Ngjela shprehet…

Kryesore
Lëvizja e fundit ndaj Amerikës/Spartak Ngjela tregon gabimin fatal që ka bërë Berisha ndaj SHBA-ve: Ja cili do të jetë fati i tij

Lëvizja e fundit ndaj Amerikës/Spartak Ngjela tregon gabimin fatal që ka bërë Berisha ndaj SHBA-ve: Ja cili do të jetë fati i tij

Avokati i njohur Spartak Ngjela ka deklaruar se ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë gabime fatale sa i qëndron deklaratave të tij kundër ambasadores së SHBA-ve,Yuri Kim. Teksa komentoi pyetjen se cili do të jetë fati…

Kryesore
Spartak Ngjela: Ç’pati Berisha që iku me bisht ndër shalë nga PD-ja, pse s’e mori dot selinë

Spartak Ngjela: Ç’pati Berisha që iku me bisht ndër shalë nga PD-ja, pse s’e mori dot selinë

Nga Spartak Ngjela/Pse e la Berisha fushëbetejën dje dhe iku nga selia e Partisë Demokratike me bisht ndën shalë ?Pse nuk i mori dot zyrtarët e Partisë Demokratike me dhunë, pasi hyri brenda Selisë për…

Kryesore
Spartak Ngjela hidhet përpjetë ndaj Berishës: Ç’revolucion do të bëjë ky njeri i humbur? Ky s’ka lënë gjë pa vjedhur, ku është SPAK-u?

Spartak Ngjela hidhet përpjetë ndaj Berishës: Ç’revolucion do të bëjë ky njeri i humbur? Ky s’ka lënë gjë pa vjedhur, ku është SPAK-u?

Avokat Spartak Ngjela ka reaguar ashpër pas Kuvendit të 11 dhjetorit të thirrur nga Sali Berisha. Ngjela ka shtruar pyetjen se çfarë revolucioni kërkon të bëjë Berisha kur është thjesht një njeri i humbur dhe…

Kryesore
(VIDEO) ‘Çfarë ka Saliu që do rrëmujë?”/Spartak Ngjela: Provat i ka FBI, Berishës i ka hyrë frika, është në gjendje të rëndë

(VIDEO) ‘Çfarë ka Saliu që do rrëmujë?”/Spartak Ngjela: Provat i ka FBI, Berishës i ka hyrë frika, është në gjendje të rëndë

Avokat Spartak Ngjela ka deklaruar se provat ndaj Sali Berishës i ka FBI-ja dhe se nuk ka gjë në dorë Sekretari Amerikan i Shtetit. Sipas Ngjelës, Berisha është në gjendje të rënduar psikike dhe është…

Kryesore
Spartak Ngjela bën deklaratën e fortë: Ja çfarë e tremb Edi Ramën. Tregon edhe lëvizjen e papritur që ai po përgatit

Spartak Ngjela bën deklaratën e fortë: Ja çfarë e tremb Edi Ramën. Tregon edhe lëvizjen e papritur që ai po përgatit

Avokat Spartak Ngjela shprehet i bindur se zhvillimet brenda PD-së do të ndikojnë edhe në PS-në dhe më konkretisht rek kryeministri Edi Rama. “Edi Rama ka frikë nga Basha se po merr përkrahje amerikane, ka…

Kryesore
(VIDEO)‘Do hyjë me forcë në PD’/’Shpërthen’ Ngjela: Berishën e kapin për zverku dhe…

(VIDEO)‘Do hyjë me forcë në PD’/’Shpërthen’ Ngjela: Berishën e kapin për zverku dhe…

Avokat Spartak Ngjela ka shpjeguar nga ana procedurale se çfarë mund të me Partinë Demokratike pasi ish-kryeministri Berisha të zhvillojë Kuvendin Kombëtar me firmat e delegatëve që ka mbledhur deri më tani. Sipas Ngjelës, mbështetësit…

Kryesore
VIDEO/Ngjela: Berisha ka luajtur nga ‘mendtë e kokës’, do të bëjë kryengritje antiamerikane, ta provojë po ia mbajti!

VIDEO/Ngjela: Berisha ka luajtur nga ‘mendtë e kokës’, do të bëjë kryengritje antiamerikane, ta provojë po ia mbajti!

Avokat Spartak Ngjela ka deklaruar se ish-kryeministri Berisha është i rënduar nga gjendja psikike pasi e ka kapur frika pasi i druhet reagimit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Sipas Ngjelës, Berisha nuk mund të…

Kryesore
VIDEO/Ngjela i kthehet ashpër Berishës: Kush je ti që sulmon ambasadoren? Një katundar nga Tropoja

VIDEO/Ngjela i kthehet ashpër Berishës: Kush je ti që sulmon ambasadoren? Një katundar nga Tropoja

Avokat Spartak Ngjela i është kthyer ashpër ish-kryeministrit Berisha se si e merr guximin që të sulmojë ambasadoren amerikane Yuri Kim. Duke folur për Foltoren e Berishës, Ngjela theksoi se ish-kryeministri i ka hyrë një…

Kryesore
VIDEO/Spartak Ngjela: Berishën do e gjejë belaja, do ta fusin në burgjet amerikane

VIDEO/Spartak Ngjela: Berishën do e gjejë belaja, do ta fusin në burgjet amerikane

Avokat Spartak Ngjela thotë se sulmet e ish-kryeministrit Berisha ndaj ambasadores amerikane Yuri Kim lidhet me frikën e tij se mund të ekstradohet për në SHBA dhe të dënohet atje. Ngjela vë në dukje se…