FOTO/Mesazh i koduar? Yuri Kim i pret kokën gjelit në vendlindjen e Berishës

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Yuri Kim nuk e ka humbur mundësinë për të dhënë një mesazh të koduar nga Tropoja, vend të cilin e vizitoi një ditë më parë.

Në foto shihet që Kim i pret kokën një gjeli të pjekur që shihet në tavë. Nga atmosfera në ambient, duket se Kim ka qenë e ftuar në ndonjë event festiv, në foton e Dosja.al.

Por, ambasadorja ka marrë thikën dhe ka nisur t’i presë kokën gjelit. Në foto shihen dhe se të pranishmit e tjerë rreth ambasadores Kim duartrokasin.

Duke qenë se Tropoja është vendlindja e ish-kryeministrit Sali Berisha i cili është shpallur non-grata nga Departamenti Amerikan i Shtetit, a është ky një mesazh i koduar nga Kim? Apo kjo foto është thjesht një rastësi?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *