‘Kur të flas unë, ti pusho”/Plas në emision mes Fahri Balliut dhe Carlo Bolinos: Më rruan k****in

Në emisionin ‘Open’ është diskutuar mbi përplasjen e fundit të kryedemokratit Basha dhe presidentit Ilir Meta si dhe për luftën brenda PD-së. Në çastin kur ishte duke folur gazetari Fahri Balliu, i ndërhyn gazetari Carlo Bolino i cili filloi ta kundërshtojë. Në këtë moment Balliu i është kthyer keq Bolinos duke i thënë që të mbante vendin.

DEBATI:

Fahri Balliu:  Kur të flas unë, ti pusho, zër shul, e kupton shqip

Carlo Bolino: Po e kuptoj, jo shul si ti, por e kuptoj

Fahri Balliu: Po si unë më rruan… të mos e vazhdoj fjalën, por kij kudjes!

Leave a Reply

Your email address will not be published.