Video 3D/Si mund të ketë ndodhur aksidenti në Bullgari, publikohen pamjet

Video 3D se si mund të ketë ndodhur aksidenti tragjik në Bullgari është bërë publike në rrjet. Në pamje shihet autobusi i cili fillimisht përplaset me pjesën anësore të rrugës e më pas kalon nga ana tjetër duke u përplasur me trafikndarësen. Më pas ndodh shpërthimi që u mori jetën 45 personave dhe la të plagosur 7 të tjerë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *