Dita e tretë e protestës kundër rritje së çmimeve, reagon kryeministri Rama

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për protestën që po mbahet kundër rritjes së çmimeve në Tiranë dhe disa qytete të tjera.

Edi Rama: Per ke e njeh doren e nongratave te shpallur e të pashpallur, keto protesta jane nje perpjekje e ulet e te te njejtave hije te se shkuares, per te manipuluar njerezit duke hedhur gurin e fshehur doren! Ky nuk eshte populli, po e njejta pakice e zhurmshme ne kerkim te rremujes!

Leave a Reply

Your email address will not be published.