Tag: protesta

Kryesore
Armina Mevlani zbulon për herë të parë ‘përplasjen’ me Shkëlzen Berishën pasi komentoi protestën e dhunshme nga Sali Berisha në selinë e PD

Armina Mevlani zbulon për herë të parë ‘përplasjen’ me Shkëlzen Berishën pasi komentoi protestën e dhunshme nga Sali Berisha në selinë e PD

Amina Mevlani ka zbuluar se çfarë i tha partneri i saj Shkëlzen Berisha për daljen e parë tek “Goca dhe Gra”. Aty komentoi edhe protestën në PD, duke e cilësuar si anormale që të mbyllen…

Kryesore
Protesta e dhunshme/ Stresi: Do të hynim në PD dhe do i hidhnim nga kati i dytë të gjithë.  S’e kam thënë më parë, Berishën e kam…

Protesta e dhunshme/ Stresi: Do të hynim në PD dhe do i hidhnim nga kati i dytë të gjithë. S’e kam thënë më parë, Berishën e kam…

Reperi Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit Stresi ka folur për protestën e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike. Për herë të parë, ai ka falenderuar Policinë e Shtetit për ndërhyrjen, pasi…

Kronikë
(VIDEO) Protesta e Sali Berishës për selinë e PD/ Reagon ashpër zyrtari i lartë amerikan Gabriel Escobar

(VIDEO) Protesta e Sali Berishës për selinë e PD/ Reagon ashpër zyrtari i lartë amerikan Gabriel Escobar

Zëvendës ndihmës Sekretari i Shtetit për Evropën Jugore dhe Qendrore, Gabriel Escobar dënoi dhunën e fundjavës në Partinë Demokratike të Shqipërisë dhe tha se ajo nuk mund të jetë mjet për marrjen nën kontroll të…

Politikë
“Berisha nuk qetësohet, nëse nuk sheh gjak dhe viktima”, aktivistja e njohur zbërthen sinjalin që ish-kryeministri i dha Bashës para se të niste sulmin e dhunshëm

“Berisha nuk qetësohet, nëse nuk sheh gjak dhe viktima”, aktivistja e njohur zbërthen sinjalin që ish-kryeministri i dha Bashës para se të niste sulmin e dhunshëm

Aktivistja Brizida Gjikondi teksa komentoi sot në emisionin ‘Sot live në Shqipëri, protestën e dhunshme në selinë e PD-së, u shpreh se kryedemokrati Lulzim Basha u mbrojt jnë mënyrën më normale të mundshme. “Basha e…

Kryesore
Trondit Robert Papa: Ja kur do të “fundoset” Rama nga amerikanët! Basha s’vjen dot në SHBA sepse…

Trondit Robert Papa: Ja kur do të “fundoset” Rama nga amerikanët! Basha s’vjen dot në SHBA sepse…

Gazetari në SHBA, Robert Papa ka komentuar zhvillimet e forta në Partinë Demokratike. Ai ka bërë edhe një deklaratë të fortë. Sipas tij Rama atë ditë që nuk do jetë kryeministër do shpallet non grata.…

Kryesore
Deputeti i PD i shokuar: Sot partia vdiq, Basha u fundos përfundimisht me këtë akt

Deputeti i PD i shokuar: Sot partia vdiq, Basha u fundos përfundimisht me këtë akt

Deputeti i PD-së, Tomor Alizoti, që sot nuk ishte as jashtë me Sali Berishën dhe as brenda selisë me Lulzim Bashën, shprehu trishtim dhe keqardhje të madhe për situatën ku ndodhet partia më e madhe…

Kryesore
Roland Bejko rrëfen incidentin me protestuesit e Berishës: Ishin të egërsuar, shpëtova pa ndonjë thikë

Roland Bejko rrëfen incidentin me protestuesit e Berishës: Ishin të egërsuar, shpëtova pa ndonjë thikë

Incidenti i parë që ndodhi protestën e sotme në Partinë Demokratike, ishte kur protestuesit kërkonin largimin e deputetit Roland Bejko nga selia. Ai u përplas fizikisht me protestuesit mëngjesin e sotëm dhe e konsideroi të…

Agora Video
“Asnjë zhgënjim!” Artan Hoxha publikon pamjet: Kishte skuadër sulmi, por kishte dhe skuadron mbrojtjet

“Asnjë zhgënjim!” Artan Hoxha publikon pamjet: Kishte skuadër sulmi, por kishte dhe skuadron mbrojtjet

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar pamjet teksa një grup i armatosur me mjete të forta dalin nga kati i dytë i godinës së PD dhe sulmojnë protestuesit e Berishës. Postimi i plotë: Asnje zhgenjim… Ndodhi…

Kryesore
(VIDEO) PAMJE TË RENDA/ Ja si është masakruar drejtuesi demokrat nga njerëzit e Bashës

(VIDEO) PAMJE TË RENDA/ Ja si është masakruar drejtuesi demokrat nga njerëzit e Bashës

Këto pamje tronditëse tregojnë se si është dhunuar një prej protestuesve demokratë. Ai është kryetar i një grupseksioni në zonën e Kombinatit në Tiranë. Zyrtari demokrat është masakruar nga njerëzit e Lulzim Bashës. Këta të…