Tag: gruaja

Bota
VIDEO/Shkoi në shtëpinë e ish-gruas, burri vritet nga i dashuri i saj

VIDEO/Shkoi në shtëpinë e ish-gruas, burri vritet nga i dashuri i saj

Ky është momenti rrëqethës kur një burrë  vret ish-bashkëshortin e partneres aktuale. Debati nisi për kujdestarinë e fëmijëve thonë mediat e huaja. Në videon e publikuar, shihet se si Kyle Carut hap zjarr ndaj Char…

Bota
VIDEO/Të gjithë menduan se gruaja vdiq nga gjarpri, por gjykatësi bën zbulimin tronditës

VIDEO/Të gjithë menduan se gruaja vdiq nga gjarpri, por gjykatësi bën zbulimin tronditës

Nëna e Uthra-s e gjeti vajzën e saj të shtrirë pa lëvizur në shtrat në shtëpinë e familjes, me krahun e saj të majtë të mbushur me gjak. Familja e saj e dërgoi me urgjencë…

Bota
Gruaja nxjerr videon dhe trondit botën: Më rrëmbyen alienët, ja çfarë bënë me trupin tim

Gruaja nxjerr videon dhe trondit botën: Më rrëmbyen alienët, ja çfarë bënë me trupin tim

Në një tjetër pretendim spektakolar për takime me jashtëtokësorët, një komentuese e ndjekur e rrjeteve sociale thotë se është marrë peng prej alienëve të cilët i kanë vjedhur vezoret në bark, madje thotë se ka…

Bota
Mjeku hero vdes nga Covidi në duart e gruas së tij, i pëshpëriste lutje dhe dashuri në çastet e fundit të jetës

Mjeku hero vdes nga Covidi në duart e gruas së tij, i pëshpëriste lutje dhe dashuri në çastet e fundit të jetës

Një kirurg ka ndërruar jetë si pasojë e koronavirusit teksa po kalonte muaj të tërë larg familjes së tij duke luftuar në vijën e parë të pandemisë. Mjeku hero, Dr Irfan Halim, 45 vjeç, i…

Kronikë
VIDEO/“Më nguli thikën në këmbë”, 44-vjeçari rrëfen dhunën nga gruaja dhe kunata: Donin të përfitonin dokumente në Francë

VIDEO/“Më nguli thikën në këmbë”, 44-vjeçari rrëfen dhunën nga gruaja dhe kunata: Donin të përfitonin dokumente në Francë

Në studion e emisionit “Me Zemër të Hapur” të gazetares Evis Ahmeti, në News24, u trajtua historia e dhunës së 44-vjeçarit Shpëtim Duka. Ai akuzoi nusen e tij për dhunë, teksa u shpreh se një…

Lifestyle
“Kam gruan në shtëpi por kam lidhje të fshehtë me kolegen e punës”/I riu kërkon ndihmë: Më thoni çfarë të bëj

“Kam gruan në shtëpi por kam lidhje të fshehtë me kolegen e punës”/I riu kërkon ndihmë: Më thoni çfarë të bëj

Një 35-vjeçar ndodhet në vështirësi dhe ka kërkuar ndihmë nga “Dear Deidre” në mediat britanike “The Sun”. Ai ka shpjeguar histsorinë e jetës së tij, në lidhje me martesën që ka. 35-vjeçari është shprehur se…

Kosova
Rriten tensionet mes Kosovës dhe Serbisë/Ministri serb e quajti budalla, i përgjigjet Albin Kurti: Ke qenë zëdhënës i partisë së gruas së Millosheviçit

Rriten tensionet mes Kosovës dhe Serbisë/Ministri serb e quajti budalla, i përgjigjet Albin Kurti: Ke qenë zëdhënës i partisë së gruas së Millosheviçit

Situata në veri të Kosovës është më e tensionuar se kurrë, ndërsa ministri serb Aleksandër Vulin i hodhi më shumë “benzinë zjarrit” kur e quajti kryeministrin e Kosovës, budalla. “Nevojiten të paktën dy persona për…

Kronikë
VIDEO/SPAK e kërkon të arrestuar. Gruaja e Adriatik Llallës iu ngre gishtin e mesit gazetarëve në prani të fëmijës

VIDEO/SPAK e kërkon të arrestuar. Gruaja e Adriatik Llallës iu ngre gishtin e mesit gazetarëve në prani të fëmijës

Ditën e sotme Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar dënoi në mungesë me 2 vite burg ish-Kryeprokurorin Adriatik Llalla, duke qenë se ky i fundit është arratisur jashtë vendit, Ai është parë…

Kronikë
Vrau gruan dhe sajoi grabitjen/Tronditen grekët dhe shpërthejnë në sharje ndaj pilotit

Vrau gruan dhe sajoi grabitjen/Tronditen grekët dhe shpërthejnë në sharje ndaj pilotit

Pas 37 ditësh hetime policia greke arriti të zbardhë vrasjen e 20-vjeçares britanike Caroline, duke identifikuar bashkëshortin si autor. Pas një dëshmie maratonë prej tetë orësh Charalambos Anagnostopoulos pranoi se kishte vrarë gruan e tij,…

Kronikë
32 vjeçari grek pranon krimin në polici: Ja pse e vrava gruan time, donte të…

32 vjeçari grek pranon krimin në polici: Ja pse e vrava gruan time, donte të…

Burri i cili mbyti gruan e tij në sy të foshnjës është arrestuar nga policia greke pasi ka pranuar edhe krimin makabër ndaj 20 vjeçares britanike Caroline. Piloti 32 vjeçar, ka treguar vrasjen e tmerrshme…