(VIDEO) “Mos ma ngre zërin…!”/Plas keq në emision, Basha bëhet si ‘pulë e lagur’

Kryedemokrati Lulzim Basha është përplasur në emisionin ‘Open’ me gazetarët e ftuar në panel. Basha ka filluar të bërtasë por ka hasur në kundërshtimin e gazetarit Rakipllari, i cili i ka kërkuar që të mos e ngrejë zërin dhe Basha menjëherë është stepur duke ulur zërin dhe duke u munduar të qetësohet.

Për më shumë shikoni videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *