VIDEO/“Rama ik të qittë Zoti fare…Basha kryeministër”/ Kryedemokrati pritet me flamujt e PD-së në Shkodër

 Kryedemokrati Lulzim Basha ndodhet sot në Shkodër, ku është pritur nga një turmë me dhjetëra qytetarë.

Këta të fundit kanë fishkëllyer dhe brohoritur, teksa dëgjohen të bërtasin e ngrenë dy gishtat lart. Nuk mungojnë as kërkesat për largimin e kryeministrit Edi Rama.

“Rama ik….Rama ik, Bssha, Basha, Basha kryeministrit, ik Rama të qitë Zoti fare,”- dëgjohet të thuhet në turëm. Ajo që vihet re është se njësoj si në Kavajë janë shkelur rregullat e vendisura gjatë periudhës së pandemisë, pasi askush nuk respekton distancën dhe nuk mbajnë maska anti-Covid.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *