E rëndë në Tiranë, 2 persona mbërrijnë te Spitali i Traumës të plagosur me armë zjarri (EMRAT)

Dy persona të plagosur me armë zjarri janë paraqitur këtë mbrëmje në Spitalin Ushtarak të Tiranës. Shtetasit Klod Stafuka dhe Gentjan Bejtja janë nga Fushë Kruja.
Inspektorë të krimeve të Komisaritit të Krujës janë nisur për në Spitalin Ushtarak të Tiranës, për të marrë informacione për ngjarjen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *