Tag: tirane

Kryesore
Ngjarja e rëndë në Komisariat/ “Rekrutimi i efektivëve tërësisht politik”, ish drejtuesi i lartë i Policisë së Shtetit bën deklaratën e fortë: Kanë punësuar përdorues të drogës dhe me probleme…

Ngjarja e rëndë në Komisariat/ “Rekrutimi i efektivëve tërësisht politik”, ish drejtuesi i lartë i Policisë së Shtetit bën deklaratën e fortë: Kanë punësuar përdorues të drogës dhe me probleme…

Ish drejtuesi i lartë i policisë së Shtetit, Shemsi Prençi ka folur ditën e sotme për ngjarjen e rëndë të ndodhur në Komisariatin nr.3 të Tiranës, ku një efektiv qëlloi për vdekje kolegun e tij.…

Kryesore
1000 euro një dhomë hoteli në Tiranë/ Braçe reagon ashpër: Po turp a keni? Të ndalet menjëherë kjo grabitje

1000 euro një dhomë hoteli në Tiranë/ Braçe reagon ashpër: Po turp a keni? Të ndalet menjëherë kjo grabitje

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe, me anë të një postimi në rrjetin e tij social, ka reaguar për çmimet e dhomave të hoteleve që më e pakta janë 10-fishuar për finalen e Conference League…

Kryesore
Aksidenti i pazakontë në Tiranë, Prokuroria nis hetimet, ja çfarë dyshohet

Aksidenti i pazakontë në Tiranë, Prokuroria nis hetimet, ja çfarë dyshohet

Prokuroria është duke hetuar për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit të pazakontë në Tiranë, ku një autobus i linjës së “Unazës” u përplas me një veturë duke përfunduar në lumin Lanë. Çështja është regjistruar si…

Kryesore
“Kam nevojë për kurim, jam me kancer”/ Si kërkoi vajza ndihmën e të fejuarit për të marrë peng të riun në Tiranë

“Kam nevojë për kurim, jam me kancer”/ Si kërkoi vajza ndihmën e të fejuarit për të marrë peng të riun në Tiranë

Zbulohen detaje të reja për pengmarrjen në Tiranë të 31-vjeçarit Ermal Sorra. Burime bënë me dije për “BalkanWeb” se 31-vjeçari i ka marrë një shumë prej 20 mijë eurosh shtetases Denalda Çezma duke i thënë…

Kryesore
“Do të të vras”/ U mor peng në Tiranë, zbardhet dëshmia tronditëse e studentit

“Do të të vras”/ U mor peng në Tiranë, zbardhet dëshmia tronditëse e studentit

Sigurohen detaje të tjera, përfshi edhe dëshminë e 20-vjeçarit të marrë peng të hënën në Tiranë. Ai u mor peng në Rrugën e Kavajës, teksa ishte duke pritur një shok në krah të rrugës, me…

Kryesore
Tentoi të vrasë me armë zjarri një person, arrestohet pas disa orësh arratisje 28-vjeçari në Tiranë (EMRI)

Tentoi të vrasë me armë zjarri një person, arrestohet pas disa orësh arratisje 28-vjeçari në Tiranë (EMRI)

Policia e Tiranës ka vënë në pranga 28-vjeçarin Emra Korteshi i cili pas një konflikti me një shtetas tjetër, ka qëlluar me armë në drejtim të tij. Fillimisht 28-vjeçari u largua nga vendngjarja, por pas…

Kryesore
Përplasja me armë në Kallmet, Gjykata jep vendimin për kreun e njësisë administrative

Përplasja me armë në Kallmet, Gjykata jep vendimin për kreun e njësisë administrative

Gjykata e Lezhës ka dhënë masën “Arrest në burg” për kreun e njësisë administrative Kallmet, Besnik Simoni dhe 41-vjeçarin Altin Marku. Mësohet se seanca u zhvillua në spitalin e Traumës në Tiranë ku po marrin…

Kryesore
VIDEO/ Kërcet huri te Liqeni në sy të policisë, të rinjtë përleshen me njëri-tjetrin. Sherri nisi për shkak të…

VIDEO/ Kërcet huri te Liqeni në sy të policisë, të rinjtë përleshen me njëri-tjetrin. Sherri nisi për shkak të…

Këto pamje janë filmuar gjatë një sherri të ndodhur pranë zonës së Liqenit Artificial. Në videon e publikuar  shihet një efektiv që mban një person nga xhupi, ndërsa një tjetër u sulet me shkop në…

Kronikë
Kush janë eskortat e Tiranës/ Ja si vajzat e reja shkojnë me biznesmenë dhe njerëz të politikës për të shuar epshet e tyre në shtrat

Kush janë eskortat e Tiranës/ Ja si vajzat e reja shkojnë me biznesmenë dhe njerëz të politikës për të shuar epshet e tyre në shtrat

Eskortat e Tiranës/ Si vajzat e reja peshkohen nga biznesmenë dhe njerëz të politikës për të shuar epshet e tyre Jeta e natës, klubet, makinat, shishet e alkoolit dhe vajzat e bukura kanë qenë gjithmonë…

Kryesore
Ndodh në Tiranë/ 48-vjeçari kërcënon me kallashnikov punëtorët e një firme ndërtimi, e pëson keq

Ndodh në Tiranë/ 48-vjeçari kërcënon me kallashnikov punëtorët e një firme ndërtimi, e pëson keq

Një 48-vjeçar është arrestuar pasi kërcënoi me kallashnikov punëtorët e një firme ndërtimi. Tiranë Finalizohet operacioni policor i koduar “Prevention”. Operacioni i zhvilluar nga Komisariati i Policisë Nr. 4. Falë ndërhyrjes në kohë nga Policia,…